XX Konwencja Polskiego Towarzystwa Origami

Ruszają zapisy na tegoroczną, jubileuszową, XX Konwencję Polskiego Towarzystwa Origami, która zbiega się również z obchodami 20-lecia istnienia samego Stowarzyszenia. Tradycyjnie, zbieramy się w trzeci weekend lipca, w dniach 17-19 lipca 2026 roku. Tym razem, mamy nadzieję spotkać się z Wami w Rogowie, w Domu Studenckim „Jodełka”, należącym do SGGW.
Aby zgłosić chęć udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W treści znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.
Przypominamy, że w tym roku przypada także termin Walnego zebrania połączonego z wyborami.
Do zobaczenia!

Leave a Comment